Apie mus

Nuo 2016 m. DILED teikia apšvietimo sprendimų paslaugas B2B (verslas verslui) klientams: didiesiems Lietuvos statytojams, generaliniams rangovams, architektų, interjero dizaino biurams.

Darbą pradėjome nuo standartinių erdvių – administracinių patalpų, restoranų. Ilgainiui įvertinome besikeičiančius rinkos poreikius ir pradėjome specializuotis. Jau kurį laiką savo konkurenciniu pranašumu laikome ypač didelių patalpų – sandėliavimo, gamybinių patalpų, sporto objektų ir prekybinių patalpų – apšvietimo projektus. Kokybę užtikriname kiekvienam projektui skirdami išskirtinį dėmesį ir dėl kiekvieno kliento žengdami ekstra mylią.

Mūsų kolegos ir partneriai –  didžiausias DILED turtas. Jų profesionalumas, nuolatinis mokymasis, energija ir kūrybiškumas leidžia klientams nesirūpinti dėl įgyvendinamų projektų kokybės ir užtikrina sklandžią projekto eigą nuo pradžios iki pabaigos.

DILED tikslas – kokybiškas rezultatas, pasiekiamas remiantis kolegų profesionalumu, abipusiu pasitikėjimu, išieškotais ir klientui pritaikytais sprendimais ir naujausiomis technologijomis.

Meniu