„DilLed“ pradėjo bendradarbiauti su KNX valdymo sistemų gamintoju „Zennio“

2021 m. sausio 15 d.

Įmonė „DiLed“ sudarė bendradarbiavimo sutartį su visoje Europoje gerai žinomu KNX sistemų gamintoju „Zennio“. Įmonė tikisi, kad naujoji partnerystė leis pasiūlyti verslo klientams pačius pažangiausius apšvietimo valdymo sprendimus.

KNX valdymo sistemų gamintojas „Zennio“ jau daugiau nei 15 metų kuria ir gamina KNX standartą atitinkančias pastatų valdymo sistemas ir jas tiekia partneriams visame pasaulyje. Ispanijoje įsikūrusi įmonė orientuojasi į inovacijomis paremtas apšvietimo valdymo sistemas, padedančias užtikrinti komfortą ir taupyti elektros energijos suvartojimą.

Apšvietimo programavimas ir apšvietimo valdymo sprendimai nuo šiol išsiskirs ne vien išmanumu, tačiau ir išskirtiniu dizainu. „Zennio“ jau daug metų kuria pažangią įrangą ir jos valdymo blokelius, kurie yra itin estetiški, subtilūs, pritaikomi bet kokiame pastato interjere – nuo pramoninės paskirties iki įvairių sporto objektų.

„DiLed“ nekilnojamojo turto vystymo, statybų rinkos lyderiams teikia apšvietimo valdymo sistemos parinkimo ir priežiūros paslaugas. Taip pat tikrina ir atnaujina apšvietimo valdymo sistemas, jų programinę įrangą. Įmonės specialistai adaptuoja individualius apšvietimo scenarijus, kurie labiausiai tinka pastato paskirčiai.

apšvietimo valdymas
apšvietimo valdymas
Meniu