Projektai

DILED komandos sėkmingai įgyvendinti apšvietimo projektai jau puošia daugybę ypač didelio ploto komercinių, gamybos, administracinių pastatų erdvių. Dirbame įvairiuose objektuose – nuo didžiausių biurų, viešbučių, prekybos centrų iki kultūros, sakralinės paskirties pastatų. Bendradarbiaujame su didžiausiais Lietuvos NT vystytojais ir generaliniais rangovais.

Profesionalūs, greiti, aukščiausius kokybės standartus atitinkantys apšvietimo projektavimo ir valdymo sprendimai atliepia ne tik užsakovų, bet ir rinkos poreikius. Žengiame drauge su inovacijomis, pirmieji Lietuvoje sukūrėme pažangiausius rinkoje LED šviestuvus, kurių efektyvumas siekia net 204 lm/w.

Taip pat kiekviename projekte orientuojamės į funkcionalią apšvietimo valdymo sistemą, leidžiančią patogiai nuotoliniu būdu kontroliuoti visus įmanomus apšvietimo scenarijus.

Kviečiame pamatyti DILED komandos sėkmingai įgyvendintus apšvietimo projektus.

Patikėkite apšvietimą profesionalams

Privataus ir viešojo sektoriaus statinių apšvietimo sistemų projektavimas ir įgyvendinimas – esame pasirengę pateikti geriausią sprendimą, paremtą mūsų žiniomis ir kompetencija. Dirbame su visais didžiaisiais B2B klientais: Lietuvos NT vystytojais, generaliniais rangovais, architektų ir interjero dizaino biurais.

Susisiekite su mumis, jeigu ieškote patikimo profesionalių apšvietimo sprendimų partnerio, su kuriuo galėtumėte užtikrintai žengti į priekį.

Pateikti užklausą
    Sužinokite, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kam juos naudojame, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

    Meniu